• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
Özkasap ve Öztürk Canlı Hayvan Borsası'nı ziyaret etti.
Özkasap ve Öztürk Canlı Hayvan Borsası'nı ziyaret etti.11 Haziran 2024 Salı

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, Manisa Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsası’nda hareketlilik devam ediyor. Türkiye’nin  dört bir köşesinden Manisa’ya getirilen büyük ve küçükbaş kurbanlıklar canlı hayvan borsası içerisinde yer alan padoklarda yerlerini alırken, alıcılarını beklemeye başladılar.

 

Manisa Ticaret Borsası yönetimi, Manisalıların kurbanlık alışverişlerini sağlıklı bir ortamda sorunsuz bir şekilde yapabilmelerine olanak sağlamak için, öncelikle Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Canlı Hayvan Borsası içerisindeki padokların hijyenik koşulları için dezenfeksiyon çalışmalarını tamamlandı.  Manisa Tarım İl Müdürü Metin Öztürk ile birlikte Canlı Hayvan Borsası’nı ziyaret ederek kurbanlık satıcıları ile bir araya gelen Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, bayram öncesi kurbanlık satışlarının bereketli ve kazançlı geçmesi temennisinde bulundu.

Kurbanlık satıcılarının  bu süreçte  bir problem ile karşılaşmamaları adına güvenlik başta olmak üzere gerekli tüm tedbirlerin alındığına vurgu yapan Özkasap,  profesyonel çalışma ekibinin kurban satıcılarından gelebilecek her türlü talebe anında karşılık verebilecek tecrübe birikime sahip olduğunu dile getirdi. Başkan Özkasap, Manisalıların şehrin farklı noktalarında Manisa Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenen kesim alanlar dışında Manisa Canlı Hayvan Borsası içerinde hizmet veren modern kesim alanlarında kurbanlıklarını hijyenik koşullarda güvenle kestireceklerinin altını çizdi. Başkan Özkasap, Canlı Hayvan Borsası ziyareti sırasında mübarek Kurban Bayramı’nın  başta Türk İslam alemi olmak üzere Manisalılara hayırlı olması temennisinde bulundu.