• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
İŞKUR HİZMET NOKTASI

MANİSA TİCARET BORSASI İŞKUR HİZMET NOKTASI FAALİYETİNE BAŞLAMIŞTIR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol neticesinde Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Manisa Ticaret Borsası arasında protokol imzanmış olup protokol gereği Manisa Ticaret Borsası Personeli, Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nde İŞKUR HİZMET NOKTASI’na ait gerekli eğitimleri almıştır. 

"İş arayanların kaydını almak ve güncellemek, İş arayanın profiline uygun açık işleri sorgulamak, İş başvurusu almak ve başvuruların takibini yapmak, İşsizlik Sigortası başvurusu talep dilekçesini sisteme kayıt etmek ve talep dilekçesi ile ödeme planını sorgulamak" gibi işlemleri yapmak için Manisa Ticaret Borsası İŞKUR HİZMET NOKTASI faaliyetine başlamıştır.

İŞKUR hizmetlerinden faydalanabilmeniz için Borsamız bünyesinde İŞKUR temsilciliğine gelip kayıt yaptırılması yeterlidir. İŞKUR sistemine kayıt esnasında doldurulan iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması önem arz etmektedir. Çünkü başvuru sonrasında gerçekleştirilecek tüm işlemler ve hizmetler ile ilgili bu iletişim bilgileri kullanılacaktır.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Borsamız görevli personeli ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır.

E-Posta: fatih.toker@manisatb.org.tr