KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN
![KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN](//www.manisatb.org.tr/userfiles/image/7ce45-kadir45.jpg)
19 Mayıs 2020 Salı
Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, yayımladığı mesajda, Manisa İş Dünyası adına Tüm Vatandaşlarımızın Kadir Gecesi’ni tebrik etti.
Sadık Özkasap mesajında şu ifadelere yer verdi;
"Tüm Vatandaşlarımızın Mübarek Kadir Gecesini Tebrik Eder,
Yüce Allah’tan; Bu Mübarek Gecenin, İş Dünyamız, Ülkemiz, Milletimiz ve Tüm İnsanlık İçin Hayırlar Getirmesini, Edilecek Duaların Kabul Olmasını Dilerim."