• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
Manisa TB Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün'ü Ziyaret Etti
Manisa TB Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün'ü Ziyaret Etti23 Haziran 2021 Çarşamba

 

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Başkanı Cahit Yayman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Şenay ve Alpaslan Gül, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Ersaygı ve Yönetim Kurulu Üyesi Taner Özalp Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret ettiler.

Başkan Özkasap, "Uzunburun tesisi, otomasyonlu otopark, Manisa Prime gibi yapılan her eser bizleri de Manisalı olarak çok çok mutlu ediyor" dedi.

 

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni eden Sadık Özkasap, "Manisa büyük bir potansiyel. Manisa’mıza yapmış olduğunuz tesislerden bizler çok çok memnunuz. Biz sizden razıyız. Allah da sizden razı olsun. Uzunburun Tesisi, otomasyonlu otopark, Manisa Prime gibi yapılan her eser bizleri de Manisalı olarak çok çok mutlu ediyor. Üçüncü döneminizde tamamen bilgi ve tecrübelerinizle beraber, yanınızdaki ekip arkadaşlarınızla beraber yapmış olduğunuz bu çalışmalardan son derece memnunuz. Yeni hizmet binanızda ekip arkadaşlarınızla beraber çalışmalarınızın Manisa’mız için hayırlara vesile olmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Manisa’nın sanayi kenti olmasının yanı sıra aynı zamanda büyük bir tarım şehri olduğunu ifade eden Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, özellikle ova yollarında yapılan düzenlemelerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti ve Büykşehrin her daim üreticinin yanında olduğunu ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ise, "Büyükşehir olmamızdan bu yana Manisa Büyükşehir Belediyesine ait bir binanın olmaması en büyük problemlerden bir tanesiydi. Yaklaşık 4 senelik bir süreçte kirada kaldık. Manisa'nın 50 yılını götürecek olan bir binaya kavuşulmuş olması ve bizden sonra gelecek olan kardeşlerimizin de burada güzel hizmetler yapabilecek olması tek amacımız" diye konuştu.

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, ziyarette Başkan Ergün'e hediye takdiminde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de konuklarına Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle 38 akademisyen tarafından hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini armağan etti.