• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
Gazeteciler Cemiyeti'nden Borsa'ya tebrik ziyareti
Gazeteciler Cemiyeti'nden Borsa'ya tebrik ziyareti13 Aralık 2022 Salı

 

Manisa Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, güven tazeleyen Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve yönetimini ziyaret ederek yeni dönem için tebrik etti.

Manisa Ticaret Borsası’nın son yapılan seçimlerinde güven tazeleyerek başkanlık görevine devam eden Sadık Özkasap, Manisa Gazeteciler Cemiyeti yönetimini makamında ağırladı. Ziyarette konuşan Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, yeni dönem çalışmaları için Borsa yönetimine başarı diledi.

 

Filizkan, Başkan Özkasap ve yönetiminin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da güzel işler yapacağına inandıklarını ifade etti.

 

Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap da yaptıkları çalışmaların gazeteler ve gazeteciler aracılığıyla kamuoyuna duyurulduğuna dikkat çekti. Özkasap, “Manisa’daki yerel gazeteler, bizim gibi kurumların seslerini duyurmakta önemli bir görev üstleniyor. O nedenle gazetelerimizin varlığı bizim açımızdan oldukça önemli. Bugün de cemiyetimizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

Ziyarette Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan’ın yanı sıra Manisa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Cahit Yayman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şenay, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ertan Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmed Hakkı Özbayır, Murat Yalçın, Zerrin Ağar, Aytaç Kumbaracıoğlu, Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Ünsal yer aldı.