• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
HUZUR, GÜVEN ve EMNİYET!
HUZUR, GÜVEN ve EMNİYET!12 Nisan 2023 Çarşamba

 

Manisa Ticaret Borsası Yönetimi, Manisa'ya atanan İl Emniyet Müdürü Mesut GEZER’i ziyaret ederek Manisa’daki görevlerinin hayırlı olması dileklerini ilettiler.
 
Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ve Meclis Başkanı Cahit Yayman ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şenay, Yönetim Kurulu Üyesi  Mehmet Ersaygı ve Genel Sekreter Mutlu Karakaş’tan oluşan Heyetinin ziyaretinde; Manisa’nın genel sosyo-ekonomik yapısı, Ülke Ekonomisine üretim ve ihracat faaliyetleriyle katkısı ve gelişimi ile ilgili hususlar da görüşüldü.
 
 
Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ziyarette ayrıca şunları ifade etti:
 
“-Manisa; Tarihi ve Kültürel alanda biriktirdiği ve günümüze kadar taşıdığı değerlerin yanı sıra sürekli gelişen tarımı, sanayisi ve hizmet sektörleriyle de üretim ve faaliyet çeşitliliği oldukça yüksek bir şehir. Manisa; Bereketli toprakları ve çalışkan insanlarıyla Ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayan en dinamik illerimizden bir tanesi.  Bu çok yönlülük aynı zamanda pek konu ve hizmet alanında dayanışmayı ve işbirliğini de gerektiriyor. Şehrimizde gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin huzur ve güven ortamında sürdürülebilmesi de Emniyet Teşkilatımızın gece gündüz demeden sürdürdüğü fedakar çalışmaları ve yoğun gayretleri sayesindedir. Bizler de; Kurumsal işbirliğini gerektiren konularda her zaman İl Emniyet Müdürlüğü’müzün yanında olmaya gayret ediyoruz. Şahsınıza ve Müdürlüğünüz Mensuplarına başarılar diliyor, Manisa’daki görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”
 
İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ise Tüm Manisa Emniyet Müdürlüğü Mensupları adına ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek Vatandaş öncelikli proje ve hedefler hakkında bilgiler veren Gezer, Manisa’lıların da desteğini alarak Manisa’nın dinamik ve üretken yapısının muhafazası ve daha iyiye taşınması için 24 saat esasıyla en iyi hizmetin İl Emniyet Müdürlüğü olarak verilmeye çalışılacağını belirtti.