• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
İFTAR VAKTİ KARDEŞLİK VAKTİ PROJESİNİN 19. İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İFTAR VAKTİ KARDEŞLİK VAKTİ PROJESİNİN 19. İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ15 Temmuz 2015 Çarşamba

Manisa Merkeze bağlı bazı mahalle ve köylerde vatandaşlar ile birlikte iftar yapılması için hazırlanan Manisa Valiliği 'İftar Vakti Kardeşlik Vakti' Projesi kapsamında düzenlenen 19. iftar, Barbaros Mahallesi Kemal Pınar İlköğretim Okulu bahçesinde yapıldı.

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ve Manisa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ergun Türek’in sponsorluğunda düzenlenen İftar Programına, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal, Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ile ilgili Daire Müdürleri ve çok sayıda Vatandaş katıldı.

İftar yemeği ve Vatandaşlarla birlikte kılınan akşam namazını takiben Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ve beraberindeki heyet, Barbaros Mahallesinde bir kahvehaneye giderek burada Vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinlediler.

Önceki programları da bizzat takip ederek katılan Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, Proje ile ilgili düşüncelerini ise şu şekilde belirtti:

“-Proje kapsamında katıldığımız farklı Mahallelerimizdeki tüm İftar Programlarında, Vatandaşlarımızla aynı sofrada oturmaktan, Orucumuzu birlikte açmaktan, sohbet etmekten ve yeri geldiğinde dertlerini dinleyerek yapabileceklerimizi değerlendirme fırsatı bulmaktan büyük mutluluk duyduk. Katılan vatandaşlarımıza, emeği geçen herkese ve başta Manisa Valiliğimiz olmak üzere organizasyonun başarıyla yürütülmesini sağlayan tüm Kurum ve Kuruluşlarımıza teşekkür ediyor, Tüm Vatandaşlarımızın yaklaşan Ramazan Bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum.”

 

 

15.07.2015