• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
Laboratuvar Hizmeti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi - Deneysel Fen Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (DEFAM) ve Manisa Ticaret Borsası İşbirliği ile;

Manisa'nın Tarım ve Tarıma Dayalı Sanayi Sektörlerinde ihtiyaç duyulan Laboratuvar Analizi Hizmetlerine Çekirdeksiz Kuru Üzümde Pestisit Analizleri ile başlanmıştır.

Bu kapsamda;

*2016/2017 Üretim Sezonu'ndan itibaren Sektörün Analiz İhtiyacına en üst kalite ve güvenilirlikte ölçüm hizmetleri sunulmaya başlanmıştır.

*2018/2019 Üretim Sezonu'nda ise önceki sezonlardan edinilecek gerekli kapasite tespitiyle Akredite Laboratuvar Hizmetleri ve Talep Edilen Diğer Tarım Ürünlerinin de Analizi Aşamasına geçilecektir.

UYGULAMA 

* Manisa Ticaret Borsası & DEFAM İşbirliğinde verilecek indirimli hizmet, Manisa Ticaret Borsası Üyeleri için geçerlidir.

* Hizmetten yararlanmak isteyen Manisa Ticaret Borsası Üyeleri'nin numuneleri istekleri doğrultusunda DEFAM tarafından yerinden teslim alınacaktır. Sonuç Raporları analizin tamamlanmasını takiben Firmalara e-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

*Sonuç Raporlarının asılları ise bir sonraki numune teslim alımında Firmalara ulaştırılacaktır. Acil durumlarda ise kargo ile gönderilebilecektir.

* Analiz Hizmetinin tamamlanması için taahhüt edilen makul süre, cihaz arızası ve doğal afetler gibi mücbir sebepler oluşmadığı takdirde en geç 48 saattir.  DEFAM tarafından planlanan hizmet süresi 24 saat dahilindedir.

* Analiz ücretleri, bir önceki haftada oluşan analiz kayıtlarına göre her hafta başında DEFAM'ın banka hesabına, Borsa Üyeleri tarafından havale yoluyla toplu olarak ödenecektir.

 

Bilgilerinize önemle sunulur.

 

Deneysel Fen Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (DEFAM)Web Sitesini Ziyaret Etmek İçin Lütfen Tıklayınız.

HESAP BİLGİLERİ:

C.B.Ü Deneysel Fen Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (DEFAM)

Banka Şubesi: Ziraat Bankası - Manisa Şubesi

IBAN No: TR36 0001 0001 8839 4772 655063

 

 

 

Deneysel Fen Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (DEFAM)